by admin admin

Ve čtvrtek 7. prosince 2023 jsme vypravili zážitkový vlak ze stanice Praha-Smíchov přes Vršovice, Zbraslav a Vrané nad Vltavou do Davle. Vedení historického vlaku se ujala lokomotiva Bardotka T478.1146, dále byly řazeny vozy Ce, Dsd a Balm, včetně dvou barových vozů.

Firemní večírek tentokrát neměl žádný doprovodný program v cílové stanici typu sklárna, pivovar apod., ale celý program byl situován do historického vlaku. Ve služebním voze Dsd vzniklo mobilní casino, v dřevěném voze Ce hrál harmonikář a své zázemí zde měla také kartářka, následoval barový vůz s degustací výběrových rumů a v posledním voze bylo karaoke. Celá retro souprava byla po dobu jízdy průchozí, a tak zábava mohla běžet naplno.

Zpáteční cesta byla trasována přes Zahradní Město, Malešice, Libeň a hlavní nádraží zpět na Smíchovské nádraží. Vánoční večírek v historickém vlaku jsme uspořádali pro nadnárodní společnost z nábytkářského odvětví. Vánočního večírku v retro vlaku se zúčastnilo přibližně 80 hostů, hlavně z řad vedení a zaměstnanců firmy.

Vánoční večírek v historickém vlaku